Zieleń komercyjna


  Neuca Toruń

  Hektary trawników, kompozycje rabat roślinnych, nowoczesna mała architektura w postaci ławek, foteli, leżanek… Tak od 2019 r wygląda siedziba firmy Neuca w Toruniu.

  więcej

  Przystanek mBank

  Zieleń przy siedzibie mBanku w Łodzi przy ul. Kilińskiego to nowoczesna kompozycja traw i bylin rozpostarta w patio pod ogromnym platanem.

  więcej

  Biurowiec z zielonym dachem w Łodzi

  Realizacja z 2016 r – kompleksowe założenie zieleni wokół budynku biurowca GTC w Łodzi. Oprócz wykonania trawników dywanowych założono proste w formie klomby z zimozieloną roślinnością. Na stropie garażu podziemnego wykonaliśmy zielony dach w systemie intensywnym wraz z ułożeniem odpowiednich warstw niezbędnych dla funkcjonowania roślin w tym trudnym środowisku.

  więcej

  Teren zieleni przy firmie w Łodzi

  Realizacja z połowy 2016 roku związana z przebudową terenu przy jednej z firm w Łodzi. Wykonaliśmy nową koncepcję komunikacji kołowej dla klientów oraz strefy dostawców, powstały nowe miejsca parkingowe optymalizujące dostępną przestrzeń. W wytycznych właścicieli i ku naszej uciesze, teren zieleni ma mieć charakter zapraszający, a nie oddzielać wysoką ścianą sąsiadujące działki.

  więcej

  Ericpol

  Realizacja z 2014 r. – założenie zieleni na terenie objętym ochroną konserwatora zabytków. Modernistyczna forma biurowca podkreślona minimalistycznym projektem zieleni. W ramach realizacji wykonaliśmy między innymi zieleń na stropie garażu w systemie intensywnym, zabezpieczyliśmy drzewa wiązaniami elastycznymi a w części parkowej wykonaliśmy trawniki dywanowe oraz nasadzenia z krzewów i bylin. Realizacja jako TRACZ.

  więcej

  Prowell

  Realizacja w 2011 i 2012 roku, a obecnie stała pielęgnacja terenu zieleni, niestandardowy projekt zieleni wokół fabryki tektury pod Strykowem, 20 hektarów zieleni, dekoracyjny staw o powierzchni prawie 1000 m2 wraz z pomostem. Ciekawy i nieszablonowy dobór gatunkowy roślin: większość stanowią byliny i trawy ozdobne (realizacja z Centrum Ogrodniczym Tracz)

  więcej

  Fabryka leków pod Strykowem

  Jedna z naszych pierwszych realizacji z 2001 roku, nasz autorski dobór gatunkowy roślin mimo upływu lat okazał się strzałem w dziesiątkę. Obecnie pracujemy nad zagospodarowaniem terenu zieleni przy drugim etapie budowy fabryki (realizacja z Centrum Ogrodniczym Tracz)

  więcej

  Fabryka kabli pod Strykowem

  Efekt wizualny osiągnięty stosunkowo niewielkim nakładem kosztów (realizacja z Centrum Ogrodniczym Tracz)

  więcej

  Centrum handlowe w Warszawie

  Dekoracje wewnętrzne w centrum handlowym. 15 metrowe drzewo, nasadzenia w donicach – dopiero po bliższym przyjrzeniu się można stwierdzić, że dekoracje wykonane są z roślin sztucznych. Efekt osiągnięty dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości (realizacja z Centrum Ogrodniczym Tracz)

  więcej