Urządzanie terenów zieleni


  W naszej ofercie znajdziesz nie tylko projektowanie i urządzanie ogrodów przydomowych. Wykonujemy także zieleń przy firmach i osiedlach mieszkaniowych.

  Zapewniamy fachową pomoc w uzyskiwaniu zezwolenia na wycinkę oraz wykonaniu nasadzeń zamiennych. Warto pomyśleć o tym już na etapie projektowania aby wkomponować nasadzenia zamienne (tzw. nasadzenia kompensacyjne) w teren zieleni.
  Przy urządzaniu terenów zieleni szczególną uwagę zwracamy na harmonogram prac ogrodniczych. Odpowiednie zaplanowanie prac w ogrodzie dotyczące różnych branż (brukarstwo, elektryka, hydraulika, elementy budowlane, stolarskie, zieleń etc), oszczędzi czas, pieniądze i, co najważniejsze, nerwy Inwestora. Wieloletnie doświadczenie z zakresu architektury krajobrazu pozwala nam na tworzenie terenów zieleni na wysokim poziomie z szerokim asortymentem roślin, materiałów i konkurencyjnymi cenami.

  Korzystamy z najnowszych technologii. Nie stanowi dla nas problemu wykonanie dachów zielonych na stropach, garażach. Wykonujemy dachy zielone w systemie Optigruen, Zinco, Bauder oraz Isola Platon. W celu ochrony drzew starszych zakładamy także wiązania elastyczne drzew typu Cobra lub Gefa. Nawadnianie ogrodu to już standard – pracujemy tylko na najlepszych jakościowo produktach (Hunter, Rainbird).

  Zapewne zastanawiasz się ile kosztuje ogród? Nie posiadamy czegoś takiego jak „cennik usług ogrodniczych” – do każdego projektu, do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę.

  Kontakt

   

  Z pewnością podpowiemy, jak poprawnie urządzić ogród i jak najlepiej wykorzystać budżet na ogród.
  Na wszystkie wykonane przez nas prace oraz posadzone rośliny udzielamy gwarancji.

  Aby ogród wyglądał jak najlepiej już w pierwszych latach po budowie, na prośbę Klientów pielęgnujemy lub przygotujemy kalendarz prac ogrodniczych specjalnie dopasowany do ich ogrodu.