Projekty


  Jeśli chciałbyś się dowiedzieć: ile kosztuje ogród, dobrze trafiłeś. Przejdziemy z Tobą przez całą ścieżkę tego zagadnienia. Dowiesz się jak wygląda profesjonalny projekt ogrodu uwzględniający konieczność współpracy wielu branż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w urządzaniu zieleni wiemy, jak realnie projektować tereny zieleni, tak by w jak największym stopniu ograniczyć konflikt między podwykonawcami na placu budowy.

  Do każdego projektu na prośbę klientów dołączamy wizualizację ogrodu wykonywaną w programach graficznych lub w technice ręcznej.

  Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje projekt ogrodu, wyślij zapytanie do nas tutaj przesyłając mapę do celów projektowych, kilka zdjęć istniejącego terenu oraz kilka słów o tym, o jakim ogrodzie marzysz. Wyślemy Ci ofertę na projekt koncepcyjny ogrodu, wykonawczy, a jeśli będziesz chciał go rozwinąć ‐ również na projekt budowlany.

  Jeśli nie lubisz sztampowych rozwiązań, które obserwujesz u sąsiadów i zachodzisz w głowę jak zaprojektować ogród z pomysłem, dobrze trafiłeś. Będziesz zaskoczony jak wiele można zdziałać z Twoim kawałkiem ziemi i na pewno złapiesz bakcyla ogrodowego. Zarazimy Cię tą pasją, obiecujemy! Ogrody kieszonkowe na wzór ogrodów holenderskich to wspaniałe rozwiązania.

  Dlaczego kochamy naszą pracę? Bo jest tak różnorodna, a każdy nasz Klient jest inny. Jeszcze nie zdarzyło się nam robić dwa razy takiego samego projektu i na pewno nigdy nie zdarzy!

  Filar naszego zespołu projektowego stanowi trzech architektów krajobrazu o różnorodnych zamiłowaniach, pasjach i spojrzeniu. To nasza siła bo nad każdym projektem pochylamy się w etapie koncepcyjnym razem. Dzięki temu patrzymy na przestrzeń obiektywnie i z szeroko.

  Tworząc projekt ogrodu w stylu nowoczesnym czy ogród w stylu modernistycznym mamy na myśli bazę stylistyczną, ale detale są już w każdym założeniu inne, dostosowane do trybu życia, temperamentu oraz zamiłowań jego użytkowników. A zatem rozpoznasz nasz styl, ale nigdy nie poczujesz, że jesteś jednym z wielu przemielonych przez fabrykę ogrodów Klientem.

  Masz dom w stylu klasycznym i jesteś miłośnikiem niezakłóconej przyrody? Być może Twoje marzenie to ogród w stylu klasycznym. Zaproponujemy rozwiązania projektowe pozwalające cieszyć się nim przez cały rok!
  Ogród bezobsługowy lub ogród dla zapracowanych nie musi być nudny i nie musi się składać tylko z iglaków. Zrozumiemy, jeśli Twój ogród ma służyć tylko do oglądania i relaksacji oraz być jedynie dodatkiem, a nie treścią Twojego życia. Jeśli wolałbyś uniknąć częstego pielenia i koszenia, nie poświęcać czasu na walkę z kretami, cięcia traw i bylin w ogrodzie, wysadzania roślin jednorocznych, znajdziemy rozwiązania dla Ciebie.

  Być może zaproponujemy Ci zimozielone rabaty z krzewów liściastych. Kule bukszpanowe w naszych pojawiają się często. Rabaty z bukszpanami, i innymi roślinami tworzącymi zimozielony szkielet ogrodu, ale nie tylko!